vivo V30 ile Sosyal Medya Deneyimi

Sosyal medya platformları, modern dünyada insanların birbirleri ile etkileşimini kökten değiştirdi. Sınıfı ne olursa olsun tüm insanların dünya genelinde bağlantıda kalmasını sağlayan bu platformlar, bireysel ve toplumsal paylaşımların merkezi haline geldi. Sosyal medyanın bu etkisi nedeniyle 2010 yılından bu yana, 30 Haziran günü tüm dünyada Sosyal Medya Günü olarak kutlanıyor.

İnsanların ortak ilgi alanları etrafında bir araya gelmelerini sağlayan sosyal medyanın önemi bu kadar artmışken teknoloji markaları da ürünlerini kullanıcıların bu yöndeki taleplerini dikkate alarak geliştiriyor. Sosyal medyada paylaşım yapmayı sevenler için özel olarak tasarlanan vivo V30 akıllı telefon da gelişmiş kamera ve pil özellikleri ile kullanıcıların sosyal medyadaki deneyimlerini üst seviye taşıyan bir cihaz olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

vivo’nun normal bir flaşa göre 19 kat daha geniş alana 50 kat daha yumuşak ışık yayan Star Işığı portresi özelliği ile büyük ses getiren yeni akıllı telefonu V30, fotoğraflarda gerçeğe en yakın renkler sunan geliştirilmiş kamera ile stüdyo kalitesinde portreler çekmenize olanak sağlıyor. Star Işığı, yüze yansıyan kötü ortam ışığının yarattığı negatif etkileri giderirken ayrıca yüzdeki karanlık bölgeleri doğal bir ışıkla aydınlatarak yüzün daha aydınlık görünmesini sağlıyor. Optimum sonuçlar elde etmek için ortam parlaklığı ve insanların kameraya olan uzaklığına göre parlaklığı akıllı bir şekilde ayarlayan bu özellik sayesinde çekimlerde nesne yakınken ışık yumuşak ve eşit, nesne uzaktayken ışık parlak ve net oluyor. Bu özellik hem yakından hem de uzaktan olağanüstü fotoğraf efektleri sağlarken sıcak veya soğuk ışıkta renk sıcaklığını akıllı bir şekilde ayarlayarak portrelerde doğal ve profesyonel bir hava oluşturuyor.

V30’un 50 MP Otomatik Odaklamalı Grup Selfie Kamerası ise ister yakın ister uzak olun, net çekimler yapıyor. 92° geniş açılı kamera, daha geniş bir görüş alanı sunarak ve fotoğraf karesine daha fazla kişiyi sığdırarak olağanüstü grup selfie’leri çekilmesini mümkün kılıyor. 119° görüş alanına sahip 50 MP Otomatik Odaklamalı Ultra Geniş Açılı Arka Kamera ise piksel sayısı açısından sınıfının en yüksek kamerası. Yapay Zekâ Grup Portresi algoritmasıyla bir araya gelen kamera, aynı fotoğraf karesinde 30 kişiye kadar yüksek kaliteli grup fotoğrafları çekilmesine olanak tanıyor. vivo v30’un bu kamera özellikleri sayesinde sosyal medyada daha çok beğeni alacak fotoğraflar çekebilirsiniz.

Bu özelliklerinin yanı sıra Türkiye’de pil sağlığı takip fonksiyonuna sahip ilk Android akıllı telefon olma özelliğini de taşıyan vivo V30, sosyal medyada kesintisiz bir paylaşım deneyimi de yaşatıyor. 1.600 şarj ve deşarj döngüsünden sonra bile sağlık düzeyi yüzde 80’in altına düşmeyen, 4 yıl dayanıklı pili ile V30, vivo V serisinin en yüksek pil kapasitesine sahip üyesi. Üstelik vivo, V30 için dört yıl boyunca geçerli, pil sağlığı yüzde 80’in altına düşerse ücretsiz değişim garantisi de sunuyor. Ayrıca, kullanıcının pil sağlığı fonksiyonunu daha iyi anlaması için vivo pil sağlığı takip özelliğini geliştirdi. Kullanıcılar istedikleri zaman telefonunun pil sağlığını kontrol ederek kesintisiz sosyal medya deneyiminin keyfini çıkarabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x